KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16033381

nr 1603 3381

Skulptur

Modell äldre, Sfinx. Ek, Höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:50:41